ANTI RRUDHE

 • Phytorelax Bio, Lux Lift Argan, Set

  Seti përmban:

  1. Krem 50ml për ti dhënë lekurës shkëlqim dhe luftimin e rrudhave të para. Ky krem është i përbërë me vaj natyral argani, omega 3 dhe omega 6.Krem i butë absorbues, jo i yndyrshëm i cili ofron dhe një efekt të thellë hidratues. Lëkura mbas aplikimit të kremit duket e shëndetshme dhe rrezatuese. Ky produkt këshillohet të përdoret mbas nga mosha 30 vjec e lart. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje duke masazhuar me delikatesë fytyrën dhe qafën e mirë pastruar dhe të thatë. Gjithashtu i përsosur si një bazë make-up.
  2. Scrub mask 2 në 1 për ti rikthyer fytyrës shkëlqimin dhe eleminimin e shenjave të lodhjes. Maska është e përbërë me vaj argani natyrale dhe argjilë të zezë. Aplikoni një shtresë të maskës në lëkurë të pastër dhe shmangni zonat rreth syve dhe buzëve. Lejeni për të vepruar për 5 minuta në lëkurat e ndjeshme dhe 7 minuta për lekurat normale. Pas kësaj, masazhoni butësisht për të favorizuar veprimin exfoliating. Pastaj, shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët. Përdoreni një herë ose dy herë në javë.
 • Phytorelax, Active Age Goji, Set

  Seti përmban:

  1. Krem anti-rrudhë 50ml me Omega 3 dhe 6. Ky produkt këshillohet të përdoret nga mosha 30 vjec e lart. Kremi kryen një trajtim intensiv të rrudhave dhe ju do të ndieni një rigjenerim të lekurës në shumë pak kohë. Aplikojeni kremin në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të mirë pastruar duke e masazhuar lehtësisht derisa të përthithet i gjithi nga lëkura. Gjithashtu ky produkt është i përsosur dhe si një bazë make-up.
  2. Qumësht pastrues 200ml për fytyrën dhe sytë me Omega 3 dhe 6. Ky produkt është shumë efikas në heqjen e make-up dhe të papastertive duke e lënë lëkurën thellësisht të ushqyer dhe rrezatuese. Aplikojeni në fytyrë duke përdorur tamponë për fytyrën dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht nga lëkura. Pastaj shplajeni me ujë të ngrohtë.
 • Phytorelax, Age Defense the Verde, Set

  Seti përmban:

  1. Krem dite 30ml për parandalim e rrudhave në fytyrë dhe në zonën e syve. Këshillohet që ky produkt të fillohet të përdoret nga mosha 20 vjec e lart në mënyrë që të fillohet parandalimi i rrudhave që herët për një efekt më të mirë. Kremi është i përshtatshëm për cdo lloj fytyre. Ky produkt përbëhet nga caji jeshil organik, Omega 3, Omega 6 dhe SPF10 për mbrojtjen e lëkurës nga rrezet e dëmshme ultraviolet. Aplikojeni në fytyrë dhe qafë çdo mëngjes para make-up, dhe masazhojeni butësisht. Rinovo aplikimin e kremit gjatë ditës në rast të ekspozimit ndaj rrezeve të forta të diellit.
  2. Krem 15ml për zonën e syve i cili eleminon qeset dhe rrathët e zinjë poshtë syve. Ky produkt është i përshtatshëm për cdo lloj lëkure dhe përbëhet nga caji jeshil organik, Omega 3 dhe Omega 6.Ideale si në mëngjes për të luftuar sytë e fryrë tipike në mëngjes, dhe në mbrëmje, për të ushqyer lëkurën tuaj, ndërsa ju jeni në gjumë. Aplikojeni rreth konturit të syve me majat e gishtave butësisht.